top of page

Projektowanie wnętrz

Oferuję kompleksową usługę projektowania wnętrz. Współpracuję ze sprawdzoną ekipą remontową oraz stolarzami, którzy potrafią urzeczywistnić każdy projekt. Prowadzę nadzory autorskie od składania zamówień po odbiór prac wykonanych przez wszystkich podwykonawców. Prowadzę kosztorys inwestycji, kontroluję budżet, sprawdzam umowy podpisywane z Wykonawcami po to żeby stworzenie wymarzonego wnętrza było dla Klienta przyjemnością.

Każda współpraca jest inna, dostosowana do potrzeb Klienta dlatego rozpoczynam ją od rozmowy i wysłuchania potrzeb a następnie wspólnie z Inwestorem ustalam jaki będzie zakres moich prac. 

Proces współpracy

Projekty koncepcyjne

Po wykonaniu inwentaryzacji projektowanego wnętrza przygotowuję projekty koncepcyjne, które określają wstępna wizję funkcjonalno - przestrzenną. Projekt składa się z układu funkcjonalnego na rzucie projektowanej przestrzeni. 

2

Część wizualna / wybory materiałów / produktów

Po wyborze projektu koncepcyjnego przechodzę do części wizualnej projektu. Zaczynam wybierać docelowe produkty, prezentuję wzorniki materiałów wykończeniowych oraz tworzę wizualizacje pomieszczeń. 

3

Projekt wykonawczy

Kiedy projekt oraz materiały zostaną zaakceptowane przystępuję do projektu wykonawczego, w którym opracowuję całą dokumentację techniczną. Składa się on z rzutów budowlanych, elektryki, instalacji, aranżacji, kładów, rysunków technicznych zabudów oraz opisem materiałów.

4

Kosztorys inwestycji

Tworzę szacunkowy kosztorys inwestycji w którym uwzględniam wyceny materiałów wykończeniowych, elementów wyposażenia oraz wykonawstwo. Przy każdej pozycji zaznaczam gdzie dany produkt można zakupić. 

5

Nadzór autorski (opcjonalnie)

Podczas nadzoru autorskiego prowadzę całą inwestycję, pilnuję składania zamówień w odpowiednim czasie, ustalam harmonogram prac, prowadzę bieżący kosztorys oraz pilnuję terminowości podwykonawców. Informuję o postępach prac i jestem w stałym kontakcie z Klientem. Oddaje wnętrze gotowe do wprowadzenia się razem w pełną dokumentacją przeprowadzonej inwestycji, w której znajdują się wszystkie umowy, historia płatności oraz ostateczny kosztorys.

bottom of page